کیمیا دیجیتال
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

خرید و مشخصات ماینر S9j 14.5Th

خرید و مشخصات ماینر S9j 14.5Th

با توجه به افزایش روز افزون علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار کریپتو کارنسی‌ها به وسیله استخراج انواع ارز دیجیتال، در این مقاله در نظر داریم تا شما را با یکی از پرطرفدارترین ماینرهای ارز دیجیتال یعنی ماینر S9j آشنا کنیم.

این دستگاه ماینر توسط شرکتی با نام بیت مین که در کشور چین واقع شده است، تولید شده و از سری ماینرهای انت ماینر می‌باشد. شرکت بیت مین یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان در صنعت تولید دستگاه‌های استخراج ارزدیجیتال در دنیا می‌باشد که ماینرهای ارزدیجیتال بیتکوین متنوعی تولید می کند و بخش عمده این بازار را در اختیار خود دارد.

دستگاه ماینر S9j یکی از محبوب‌ترین ماینرهای بیتکوین در بین طرفداران است که ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی دارد و ما در ادامه می‌خواهیم شما را با این ویژگی‌ها آشنا کنیم.

 

ویژگی های دستگاه ماینر S9j

بیشتر تولیدات شرکت بیت مین دارای ویژگی مثبت زیادی می‌باشند و تمام آن چه یک ماینر بیتکوین باید داشته باشد را دارا می‌باشند و دستگاه ماینر S9j نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برای هر ماینر بیتکوین می توان سه ویژگی و قابلیت کلیدی برشمرد. اولین قابلیت که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، نسبت مقدار انرژی برق مصرفی ماینر به قدرت پردازش یا هشریت آن است. همچنین میزان طول عمر و استهلاک دستگاه های ماینر نیز اهمیت بالایی دارد و بر میزان هزینه های مصرفی استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال اثرگذار می باشد.

در نهایت نیز عامل مهم قیمت واحد هر دستگاه ماینر می باشد. ماینرهای شرکت بیت مین مانند ماینر S9j اگرچه از برخی برندهای موجود در بازار قیمت بیشتری دارند، اما به دلیل این که طول عمر آنها زیاد است و دیرتر خراب و مستهلک می‌شوند.

همچنین به دلیل قدرت مصرفی مناسب و به صرفه خود در برابر هشتریت دستگاه، دارای طرفداران بسیار زیادی می‌باشند و در سر تا سر جهان و از جمله ایران از این ماینرها برای استخراج بیتکوین استفاده می شود.

در واقع شرکت بیت مین در تلاش است تا مدل‌های عرضه شده از ماینرهای خود را از نظر توان مصرفی در برابر قدرت پردازشگرها ارتقا و بهبود بخشد.

دستگاه ماینر S9j توانایی استخراج ارزهای دیجیتالی همچون بیتکوین و بیتکوین کش و تمام کوین‌هایی که از الگوریتم مشابهی پیروی می‌کنند را دارا می باشد. میزان برق مصرفی این ماینر 1350 وات می باشد که با توجه به قدرت پردازشگر آن و در مقایسه با سایر دستگاه‌های ماینر عدد قابل قبولی است و راندمان بالایی دارد.

دمای این ماینر نیز در هنگام کار در حدود 50 درجه سانتی گراد می‌باشد که در بین سایر ماینرها و با توجه به مقدار برق مصرفی آن مناسب است و تنها به تهویه هوای مناسب در محل قرارگیری نیاز دارد.

شاید بتوان گفت بزرگترین اشکال دستگاه ماینر S9j سر  صدای زیاد و گوش خراشی است که در هنگام کار کردن تولید می نماید.

این میزان صدا که برابر 75 دسی بل است برای محدود شنوایی انسان آزاردهنده محسوب می گردد و باعث خستگی گوش می شود. البته باید توجه داشته باشید که در برابر سایر ویژگی های مثبت این ماینر، می توان از صدای بلند آن چشم پوشی کرد.

 

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*