راه اندازی فارم ماینینگ استخراج ارز دیجیتال

این روز ها کسانی که به دنبال خرید و راه اندازی ماینر هستند واژه “فارم” را حتما بارها شنیده اند.در صنعت استخراج ارز دیجیتال، به مکانی که تعدادی دستگاه ماینر در آن برای استخراج ارز دیجیتال نصب و راه اندازی شده باشند، اصطلاحا “فارم” گفته می شود. فارم های استخراج دارای ویژگی هایی هستند که راه اندازی آنها نیاز به تجربه و تخصص و آزمون و خطای زیادی است . عده ای تصور میکنند که با خرید ماینر و وصل کردن آن به پریز برق و اتصال اینترنت میتوانند فارم راه اندازی کنند. متاسفانه کمبود منابع معتبر و راهنمایی غلط افراد بی تجربه، باعث اتفاقات و حادثه های خطرناکی طی سالیان اخیر شده است.

در طراحی و اجرای فارم توجه به نکته هایی از قبیل کابل کشی استاندارد، تابلو برق مناسب ماینینگ، کنترل دما، سیستم اتصال به زمین و سایر موارد حتی روشنایی فارم، اهمیت ویژه ای دارد. مزارع استخراج ارز دیجیتال هم میتوانند به صورت یونیت های آماده بهره برداری در کانتینر ها با ابعاد مختلف اجرا شوند و هم در سالن ها و کارگاه ها و سوله های صنعتی با توجه به شرایط و بودجه مشتری، پیاده سازی شوند. تنها نکته مهم در ساخت و پیاده سازی فارم محاسبه دقیق از بابت برق زسانی و سیستم تهویه می باشد و بقیه موارد با توجه به این دو نکته تعیین می شوند.

مجموعه کیمیا دیجیتال از سال ۹۶ با بهره برداری از فارم ۲٫۵ مگاواتی خود و همچنین اجرای پروژه های متعدد در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ در سراسر کشور، توانسته با پیاده سازی فارم های استاندارد با توجه به نیاز مشتریان، تجربیات گرانبهایی به دست آورد و اکنون نیز آماده طراحی و پیاده سازی فارم در ابعاد مختلف از صفر تا صد با شرایط ویژه می باشد تا از سرمایه و وقت شما محافظت کند.

جهت مشاوره می توانید با شماره مستقیم ۰۹۳۵۳۴۶۳۵۶۰ تماس حاصل کرده و یا با مراجعه حضوری به دفتر شرکت طراحی و اجرای فارم استخراج خود را به ما بسپارید.