پاسخ به پرسش های متداول

چگونه می توانم در سایت ثبت نام کنم؟

با کلیک روی لینک ورود / ثبت نام، واقع در گوشه بالا سمت چپ صفحه و تکمیل اطلاعات خواسته شده، می‌توانید در سایت ثبت نام نمایید.

رمز عبورم را فراموش کرده ام، برای تغییر رمز چه اقدامی باید انجام بدهم؟

جهت بازیابی رمز عبور، روی لینک ورود/ثبت نام واقع در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک نمایید. سپس در پنجره باز شده روی لینک «رمزعبور خود را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید و ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کرده‌اید را وارد نمایید. یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

آیا برای گارانتی دستگاه های ماینر هزینه جداگانه باید پرداخت کنیم؟

خیر ، درحال حاضر هیچ گونه گارانتی معتبری شرکتی در داخل موجود نمی باشد.

چگونه دستگاه نو را از کارکرده تشخیص دهیم؟

اول از همه چک کنید که شماره سریال دستگاه با شماره سریال جعبه آن یکسان باشد. اما همیشه این موضوع را نیز در نظر بگیرید که قیمت خیلی ارزان بی دلیل نیست و برخی از فروشندگان با جعل شماره سریال و چسباندن آن روی جعبه اقدام به فروش دستگاه دست دوم میکنند بجای دستگاه نو میکنند.

چگونه بیت کوین استخراج شده را به ریال تبدیل کنیم؟

در حال حاضر برخی صرافی های داخلی اقدام به خرید و فروش برخی ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین میکنند ، کیمیا دیجیتال بیت کوین استخراج شده شما را به قیمت روز آن به ریال از شما خریداری میکند.

اگر همین الان محصول مورد نظرم را سفارش بدهم، سفارش چه موقع به دستم خواهد رسید؟

تمامی سفارش های کیمیا دیجیتال با هماهنگی خریدار، توسط تیپاکس، کالارسان، ترمینال، آرامکس و یا پست ارسال می شود.

لطفا بعد از خرید حتما یکبار روند ارسال را با مسئول فروش بررسی و نهایی کنید.

توجه: ارسال کالا با توجه به موجودی انبار، از ۴۸ ساعت الی ۱۵ روز، متغیر خواهد بود! این اختلاف زمانی، به دلیل صدور فاکتور و برگه سبز گمرکی خواهد بود.