کیمیا دیجیتال
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

چطور یک استخر ماینینگ مورد اعتماد انتخاب کنیم؟!

چطور یک استخر ماینینگ مورد اعتماد با ویژگی‌های خوب انتخاب کنیم؟!
زمان مطالعه: 4 دقیقه

چطور یک استخر ماینینگ مورد اعتماد با ویژگی‌های خوب انتخاب کنیم؟!

پس از افزایش شدید قیمت بیتکوین درسال ۲۰۱۷ ارزهای دیجیتال نفوذ بیشتری را به بخش‌های سرمایه‌گذاری و مالی پیدا کردند. پیشرفت مداوم ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ منجر به ورود موسسه‌های بزرگ مالی به این حوزه و همچنین قانونی شدن ارزهای دیجیتال در برخی از کشورها شد. این اتفاقات باعث محبوبیت رمز ارزها در بازار شد. تقاضای زیاد برای ارزهای قابل استخراج بازار ماینینیگ این ارزها را داغ و پر رونق کرده است.

 طبق گزارش سایت brandessence market research ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ معادل ۲۲۸۵٫۴ میلیون دلار بوده که پیش‌بینی می‌شود این مقدار سالیانه ۲۸٫۵ درصد رشد پیدا خواهد کرد.

با افزایش و کمک ماینرها هشریت شبکه نیز افزایش پیدا می‌کند. زمانی که می‌تونستید با استفاده از یک کامپیوتر معمولی ارزهای دیجیتال را ماین کنید به پایان رسیده و امروزه با دشوارتر شدن فرایند استخراج، ماینرهای پیشرفته‌تری وارد بازار شدند. رقابت در حوزه ماینینگ هر روزه بیشتر می‌شود. نکته مهم این رقابت این است که مقدار سودآوری ماینرهایی که مستقل کار می‌کنند ثابت نیست. به دلیل همین موضوعات، استخرهای ماینینگ تاسیس شدن که این استخرها مجموعه ای از ماینرها را به هم متصل می‌کنند.

تمام استخرهای ماینینگ نقاط قوت و ضعفی دارند ؛ سرمایه گذاران و ماینرهای جدید چطور می‌توانند بهترین استخر ماینینگ را پیدا کنند؟

اول از همه شما باید نسبت هشریت استخر ماینینگ مورد نظرتون را نسبت به کل قدرت هشریت شبکه مقایسه کنید. اگر نسبت هشریت زیاد باشد نشانه قدرتمند بودن استخر ماینینگ مورد نظراست زیرا زیاد بودن نسبت هشریت به این معنی است که در آن ماینرهای باسابقه‌ای فعالیت دارند و مورد اعتماد ماینرهای بسیار زیادی بوده است.

مشهور باقی ماندن یک استخر ماینینگ در مدت زمانی طولانی نشانه این است که این استخر می‌تواند در دراز مدت به کار خود ادامه دهد. ماینرها می‌توانند برای کسب اطلاعات شبکه ارزهای دیجیتالی (نحوه توزیع هشریت و زمان مورد نیاز برای استخراج هر ارز) مانند اتریوم و بیتکوین از سایت‌های بلاکچینی مانند ViaWallet و BTC.com استفاده کنند. انتخاب کردن یک استخر ماینینگ خوب با هشریت بالا ریسک شما را کاهش داده و به شما کمک میکند تا به سود مستمر برسید.

استخرهایی که شهرت زیادی دارند و امکانات زیادی را ارائه می‌دهند می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند. آیا شما تا کنون درباره میزان شهرت استخرهای ماینینگ، میزان سادگی کارکردن با آن‌ها و یا محصولات و خدمات آن‌ها تحقیق کرده‌اید؟ یک استخر استخراج با امکانات کامل باعث می‌شود که شما ماینینگ بدون دردسری را تجربه کنید. در چنین استخری میزان تلاش انجام شده برای تولید محصولات و خدمات قابل مشاهده است.

 در آخر، رسیدن به سود مستمر نکته بسیار مهمی است که حتما باید در نظر گرفته شود. دلیل اصلی استفاده از استخرهای ماینینگ به جای استخر به صورت مستقل و بدون استفاده از استخر همین سود مستمر و پایدار است. رسیدن به سود مستمر در حوزه استخراج رابطه مستقیمی با ظرفیت تکنیکالی، نحوه تسویه حساب و کارمزد تراکنش‌ها دارد. شما می‌توانید با مقایسه کردن نحوه تسویه حساب و هزینه‌های استخرهای مختلف (کارمزد تراکنش‌ها و سایر هزینه‌های مربوطه) بهترین استخر ماینینگ را انتخاب کنید.

حتما شما تا اینجا معیارهای خودتان را برای پیدا کردن بهترین استخر ماینینگ انتخاب کرده اید. هرچند در ادامه این بحث باید اشاره کنیم که بسیاری از استخرهای ماینینگ برای جذب ماینرهای جدید ویژگی‌های مختلفی را رونمایی می‌کنند. برای مثال ویژگی کمیسیون رفرال که در ابتدای سال ۲۰۲۲ توسط استخر ViaBTC رونمایی شد یکی از بهترین ویژگی‌های خوب این حیطه بود شما می‌توانید با دعوت دوستانتان به استخر ViaBTC از ۲۰ درصد پاداش رفرال به صورت مادام‌العمر در حالت سفیر بهرمند شوید و یا به صورت کاربر عادی از ۱۰ درصد پاداش رفرال به مدت یک سال بهره ببرید.

در سال گذشته استخر ViaBTC مقدار ۱۱٫۳ درصد از کل هشریت بیتکوین را به خود اختصاص داده و در جایگاه چهارم این رتبه‌بندی قرار دارد. این جایگاه نشانه اعتماد ماینرها به استخر  ViaBTC است. مجموعه ViaBTC پلتفرم کاملی است که صرافی بزرگ کوینکس، کیف پول ViaWallet، بلاکچین عمومی و تمامی سرمایه‌گذاری‌ها را پوشش می‌دهد. ماینرها می‌توانند بدون پرداخت کارمزد و به صورت رایگان ارزهای خود را از استخر ViaBTC به صرافی کوینکس منتقل کنند.

استخر ماینینگ

لینک: www.btc.com/btc/insights-pools 

سایت ViaBTC چندین محصول متعهد، متغیر و کارآمد را در زمینه مدیریت سرمایه معرفی کرده. برای مثال این مجموعه با استفاده از دو منطق اساسی بازار های مالی یعنی Hedging Service  و خدمات وام با تبدیل زمان به فرصت ارزش دارایی‌های سرمایه‌گذاران خود را به بیشترین حد ممکن رسانده.

امروزه استخر ViaBTC خدمات فارم‌ها و شرکت‌های ماینینگ را در اختیار کاربران قرار داده است هم اکنون ماینرها می‌توانند مستقیما با این فارم‌ها و شرکت‌ها در ارتباط باشند که این ارتباط موجب تکمیل شدن اطلاعات افراد و ماینرها در این صنعت می‌باشد.

استخر ماینینگ

لینک: https://www.viabtc.com/refer?lang=en_US

اگر همچنان نمی‌دانید که کدام استخر ماینینگ را انتخاب کنید می‌توانید از استخر ViaBTC استفاده کنید. استخر ViaBTC یک استخر همیشگی و قابل اعتمادی است که به تازگی ازبخش جذاب پاداش رفرال‌ها رونمایی کرده است!

تا کنون استفاده از استخرهای ماینینگ انتخاب بسیار مناسبی بوده و در صورتی که دوستان شما می‌خواهند ماینینگ را آغاز کنند شما می‌توانید آن‌ها را به استخراج کردن با استفاده از استخر ViaBTC دعوت کنید. با دعوت کردن دوستانتان به این استخر شما پاداش رفرال یا ارجاع دریافت خواهید کرد که از طریق آن هزینه‌ها و کارمزدهای شما ۲۰ درصد کاهش پیدا خواهدکرد…!

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*