تبلیغات پیامکی ارز دیجیتال

بازار ارز های دیجیتال در ایران صنعت نوپایی است و هر روز در حال گسترش خود است . تولید کنندگان، تأمین کننده‌های مختلف و فروشندگان متعددی در این بازار فعالیت می‌کنند که با روش های مختلفی محصولات خود را برای مخاطبان هدف، معرفی کنند. در کیمیا دیجیتال ما راهکارهایی برای توسعه بازار فعالان این صنعت در نظر گرفته‌ایم. فعالیت به عنوان تامین کننده در وبسایت اصلی کیمیا دیجیتال و امکان درج اگهی در بخش نیازمندی‌های ارز دیجیتال از راه حل های پیشنهادی ما برای افزایش فروش است. جدیدترین راه حل پیسنهادی ما پیامک تبلیغاتی هدفمند است.

در این پلن، تبلیغات شما به صورت هدفمند برای حدود 10 هزار نفر از فعالان صنعت ارز دیجیتال و بلاکچین ارسال خواهد شد. افراد حاضر در این بانک اطلاعاتی در زمینه ماینینگ، تعمیرات ماینر، صرافی ارز دیجیتال، برق ماینینگ، کلاس‌های آموزشی، هتلینگ فارم، خرید و فروش ماینر و … فعالیت دارند و این لیست به صورت منظم آپدیت میشود و مخاطبان این پیامک‌ها هم با رضایت کامل این پیامک‌های تبلیغاتی را دریافت خواهند کرد و در صورت عدم تمایل عضویت خود را در سامانه ما لغو خواهد شد و تمام تلاش ما بر این است که هیچ گاه پیامک تبلیغاتی اسپم و مزاحم برای مخاطبان خود ارسال نکنیم .

شما میتوانبد با تبلیغ دوره محصولات خود در باز های زمانی منظم ضمن بالا بردن ترافیک وب سایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی خود ضمن افزایش تعداد اعضای کانال و پیج، مشتریان دائمی خود را از پیشنهادهای ویژه فروش خود با خبر کنید.

چنانچه تمایل به تبلیغ محصول و خدمت خود به صورت پیامک هستید، میتوانید به صورت مستقیم با شماره زیر تماس بگیرید:

09353463560

با دوستانتان به اشتراک بگذارید: