کیمیا دیجیتال
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

شرایط بازار کار‌‌‌‌ت‌های گرافیک تنها به ماینرها بستگی ندارد

شرایط بازار کار‌‌‌‌ت‌های گرافیک تنها به ماینرها بستگی ندارد

اس.وای هسو (S.Y.Hsu)، معاونت شرکت ایسوس، در جلسه گزارش عملکرد سه ماهه این شرکت به کاهش تقاضا برای کارت‌های گرافیک از سوی ماینرها اشاره کرد.
وی اظهار داشت که وجود تقاضا گسترده برای خرید کارت‌های گرافیک از سوی گیمرها مانع عادی شدن شرایط بازار کارت‌های گرافیک شده است. وی اظهار داشت: «به دلیل کاهش تدریجی تقاضا برای خرید کارت‌های گرافیک از سوی ماینرها، عرضه کارت‌های گرافیک به ماینرها نیز به آرامی کاهش یافته و شرایط بازار به حالت عادی باز می‌گردد.»

هسو افزود: «از آنجایی که تقاضا برای کارت‌های گرافیک از سوی ماینرها کاهش یافته، عادی شدن شرایط بازار کارت‌های گرافیک دور از انتظار نیست. اما در واقعیت تقاضای گسترده‌ای برای کارت‌های گرافیک از سوی گیمرها وجود دارد و ما همچنان قادر به برآورده کردن حجم تقاضا نخواهیم بود.»

در همه گیری ویروس کووید 19 و افزایش تقاضا برای خرید کارت‌های گرافیک از سوی ماینرها موجب شده بود تا کمبود شدید این قطعات طی ماه‌های گذشته تجربه شود. با این وجود، انتظار می‌رود که تداوم شرایط نزولی بازار رمزارزها، تغییر الگوریتم اجماع در شبکه اتریوم و همچنین عرضه کارت‌های گرافیک اینتل موجب افزایش عرضه و کاهش هرچه بیشتر قیمت کارت های گرافیک شود.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*