کیمیا دیجیتال
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

هشریت بیت‌کوین ۴۲ درصد افزایش یافته است.

به دنبال افزایش 36 درصدی ارزش بیتکوین در سه ماه گذشته، هشریت بیتکوین هم 42 درصد افزایش یافته است.

به دنبال افزایش ۳۶ درصدی ارزش بیت‌کوین در سه ماه گذشته، هشریت بیت‌کوین هم ۴۲ درصد افزایش یافته است.

در حالی که در یک ماه گذشته، قیمت بیت‌کوین در بازه ۶۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ دلار متغیر بوده است، هشریت‌ بیت‌کوین هم در این زمان رشد کرده است. از ۱۳ آگوست این میزان از ۱۱۰ EH/s به ۱۵۷ EH/s رسیده است. با این روندی که جلو می‌رود، پروسه استخراج بیت‌کوین در دو هفته آینده نسبت به سه ماه پیش بسیار سخت‌تر خواهد شد.

هشریت بیت‌کوین در جهت افزایش قیمت عمل می‌کند.

در حال حاضر میزان هشریت بیت‌کوین، ۱۵۷ EH/s است و ۱۴ استخر هم به آن اختصاص داده شده است. ۱۰٫۲۴ درصد از این شبکه توسط ماینرهای مخفی استخراج می‌شود که آنها در دسته بندی “ناشناخته” قرار می‌گیرند.

استخراج بیت‌کوین نسبت به ۳ ماه پیش، ۵۰ درصد سخت‌تر شده است.

محاسبات نشان می‌دهد که در سه ماه گذشته، میزان هشریت‌ها به ۱۸۰ EH/s رسیده که این رویداد از ۲۵ اکتبر تا به الان، سه بار اتفاق افتاده است. قیمت بیت‌کوین از ۱۵ اکتبر تا به الان، بالای ۶۰۰۰۰ دلار بوده و فقط یک بار در این مدت به زیر ۶۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است. از آنجا که میزان هشریت‌ها روز به روز در حال افزایش است، مشکل شبکه بیت‌کوین طی این هفته ۹ بار تنظیم خواهد شد. این تنظیمات و تعدیل، سختی استخراج را تا ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.

چهار استخر حدود ۵۸ درصد از شبکه را اداره می‌کنند.

امروز مشخص شد که چهار استخر، ۵۸ درصد از شبکه هشریت‌ها را اداره می‌کنند. استخر F2pool با ۲۸٫۵ درصد EH/s در رده اول و استخر Antpool با ۲۶ درصد در رده دوم قرار دارد. سومین استخر Foundry USA با ۱۲٫۶۹ درصد در رده سوم است.

بهترین میانرها میانگین روزی ۳۴ تا ۴۵ دلار استخراج می‌کنند.

سودمندترین ماینرهای بازار روزانه میانگین بین ۳۴ تا ۴۵ دلار استخراج می‌کنند و ۰٫۰۷ دلار صرف پرداخت هزینه هر کیلووات بر ساعت می‌شود. Microbt Whatsminer ++M30S، روزانه ۴۴٫۷ و Bitmain Antminer S19 Pro، روزی ۴۴٫۲۴ دلار با قیمت امروزی بیت‌کوین، ماین می‌کنند.

به نقل از news.bitcoin

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*