کیمیا دیجیتال
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

کدام کشورها میزبان تجهیزات استخراج رمزارز ماینرهای چینی هستند؟

کدام کشورها میزبان تجهیزات استخراج رمزارز ماینرهای چینی هستند؟

نشریه فایننشال تایمز (Financial Times)، در گزارشی تاثیر ممنوعیت استخراج بیت‌کوین در چین و چگونگی جایابی ماینرهای چینی در مناطق مختلف جهان را مورد بررسی قرار داده است.


📝دولت چین، چند ماه پیش استخراج بیت کوین در این کشور را ممنوع اعلام کرده و ماینرها را مجبور به مهاجرت از این کشور کرده است. اگرچه افزایش سهم ایالات متحده آمریکا از هش‌ریت شبکه بیت کوین به‌خوبی قابل مشاهده است، بررسی نشریه فایننشال تایمز (Financial Times)، محل استقرار تجهیزات استخراج رمزارز چینی را آشکار ساخته است.

📊داده‌های منتشر شده نشان می‌دهند که روسیه بزرگترین مقصد ماینرهای چینی بوده و ۲۰۵,۰۰۰ دستگاه استخراج رمزارز به این کشور منتقل شده است. قزاقستان و آمریکا، دومین و سومین مقصد ماینرهای چینی محسوب می‌گردند که به‌ترتیب ۸۷,۸۴۹ و ۸۷,۲۰۰ دستگاه استخراج رمزارز به این کشورها منتقل شده است. کانادا چهارمین مقصد تجهیزات استخراج رمزارز ماینرهای چینی محسوب می‌گردد و پس از آن کشورهای پاراگوئه و ونزوئلا قرار دارند.

📎بر اساس گزارش منتشر شده، ممنوعیت استخراج رمزارز در چین، موجب افزایش عرضه و کاهش قیمت تجهیزات استخراج رمزارز شامل انت ماینر S19 شده است. برآورد شده که همچنان ۷۰۰ هزار دستگاه انت‌ماینر شامل مدل‌های قدیمی و ارزان قیمت این تجهیزات، همچنان در انبارهای چین وجود دارند که غالباً به کشورهای ونزوئلا و پاراگوئه ارسال می‌شوند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*